ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 21:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Aydın Doğan`ı Zorla Üye Yaptılar
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iddiaIi

iddiaIi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2010 Per 18:43:25      Aydın Doğan`ı Zorla Üye Yaptılarsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Aydın Doğan`ı Zorla Üye Yaptılar

Haber: Aydın Doğan`ı Zorla Üye Yaptılar
Resmi büyütmek için tıklayın

Aydın Doğan, Fenerbahçeli Olmasına Rağmen `Gırtlağına Basılarak` Galatasaray Üyesi Yapıldığını Söyledi.

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Fenerbahçeli olmasına rağmen `gırtlağına basılarak` Galatasaray Kulübü üyesi yapıldığını ve çok parasının alındığını söyledi.

Aydın Doğan, Bursaspor`un Özlüce Tesisleri`ni ziyaret etti. Bursaspor Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yazıcı ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam tarafından ağırlanan Doğan, Bursaspor üyesi oldu.

Başkan İbrahim Yazıcı, çok eskiden tanıştığını söylediği Doğan`ın emri vaki de olsa daha önce 4 takıma üye olduğunu, bugün de Bursaspor üyesi olacağını dile getirdi. Başkan, Doğan`a, üzerinde ismi yazılı olan 16 numaralı forma hediye etti.

Tam bir Fenerbahçeli olduğunu vurgulayan Doğan ise, Galatasaray hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

İsmet İnönü`nün "Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır." sözünü hatırlatan Doğan, zorla üye yapıldığı Galatasaray hakkında şunları ifade etti:

"30 yıl önce Selahattin Bey gırtlağıma basarak hem çok paramı aldı hem de beni Galatasaray üyesi yaptı. Ben aslında Fenerbahçeliyim. Ama ne yapalım yaptık bir hata. Gümüşhane Doğan Spor`da adını değiştirdi. Onlara da üyeyim. Trabzonspor`da 32 yıl önce divan kurulu üyelik belgesini getirdi. O zaman da bir hata yaptık. Hatalar gizli kalmıyor."

Bugün de Bursaspor`a üye olduğunu ve bundan mutluluk duyduğunu dile getiren Doğan, "Bursaspor çok iyi gidiyor. İnşallah şampiyon olursunuz. Ben olacağınıza inanıyorum. Ama ben bütün takımlardan yanayım. Trabzonspor`dan forma vermişlerdi torunlarıma. Ama onlar da fanatik Galatasaraylı. Formaları giymediler. Bence, Hüsamettin Özkan`ın torunlarının da Galatasaraylı olmasına rağmen Trabzon formalarını giydiğini söyledim. Bunun üzerine torunlarım, `onlar çakma Galatasaraylıymış.` dediler. Şimdi ben de çakma değilim. O yüzden bütün takımlardan yanayım." diye konuştu.

Not:Büyük ticari risklerden, stresten yılmayan ve ülkemizin örnek iş adamlarından olan Aydın DOĞAN bey; sizi Galatasaray camiamızı onurlandırdığınız için de tebrik ederim.Bu gibi fahri çalışmalarınızla da gurur duyuyorum tıpkı büyük iş adamlığınızla gurur duyduğum gibi.Gelecek nesillerin de sizi örnek almaları sizin gibi büyük düşünmeleri; istihdam yaratma anlamında sizin gibi açık denizlere mantıklı cesaretle yılmadan ekip felsefesiyle ilerleyebilmeleri temennilerimle...Saygılarımı sunuyorum

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir